Heldelt teadust, heldelt headust!

Helenil on häid uudiseid! Oleme tulnud turule uuendusliku ja teaduslikult tõestatud tootesarjaga Helen Helde.

Heleni Helde sarja tooted valmisid BioCC OÜ ja Tartu Ülikooli teadlaste koostöös. Tegemist on esimese teaduslikult tõestatud putrude sarjaga Eestis. Helde sarja kuivainete segud on valmistatud nii, et need oleksid valgu- ja kiudainerikkamad ning sisaldaksid õige koguse vajalikke vitamiine ja mineraale. Kombineerisime omavahel imeliste omadustega kaera, otra, tatart ja kaerakliisid ning erinevaid lisandeid, mis kokkuvõttes annavadki segudele need kasulikud omadused. Oluline on märkida, et segudele pole lisatud sünteetilisi maitse- ega lõhnaaineid.

Seemnete ja porgandiga Helde kuivainete segus on rohkelt rauda ja B5-vitamiini; kõrvitsaseemnete ja vinnutatud lihaga segus piisavalt B1-vitamiini ja vaske; jõhvika, kookose ning õunaga segus mangaani ja vaske ning õuna ja musta sõstraga segus magneesiumit ja fosforit.

Loomulikult lisanduvad kõigile segudele neis kasutatud helveste kasulikud toitained, millest võiks eriti esile tõsta beetaglükaane, mis aitavad hoida normaalset vere kolesteroolitaset. Helde segud sisaldavad kõiki olulisi makrotoitaineid – heldelt valku, vähesel määral rasva, millest enamik on kasulikud polüküllastumata rasvhapped, ja heldelt süsivesikuid.

Süsivesikute suur hulk ei peaks kedagi hirmutama. Tänu suurele kiudainesisaldusele imenduvad need aeglaselt ja see aitab vältida veresuhkru suuri kõikumisi.

Veel uudiseid